Moją pracą poprzez relaks, pragnę pomóc zestresowanym , dzisiejszym szybkim tempem życia dojść do równowagi wewnętrznej. Pragnę, aby użytkownicy nagrań odnaleźli w zgiełku i zalataniu dnia codziennego samego siebie, aby wytchnąć mogli w otoczeniu przyjaznej przyrody.

Kaseta " Moje miejsce " prowadzi w spokój przy pomocy szumu morskich fal,w świat wnętrza i wyciszenia .Ma ona również skutki pozytywne w postaci poprawy pamięci, nabrania sił i odporności, rozwija wyobraźnię.

Strona A słuchana dla osiągnięcia relaksu najskuteczniej działa wieczorem przed snem, co pomaga spokojnie zapaść w sen, jednak porę korzystania z tego nagrania zawsze wybiera odbiorca - słuchacz. Tej strony kasety zalecam słuchać, co najmniej przez miesiąc i proszę nie być zdziwionym, że wszystkie te sprawy, które dotąd stresowały, przestaną być takie. Proszę nie być zdziwionym, że przestrzeń świata, w jakiej żyjemy zacznie cieszyć i radować a nasze marzenia w sposób ciągły zaczną się realizować. Są to naturalne efekty głębokiego relaksu. Nie polecam tej strony słuchać w samochodzie.

Strona B pozwala przy pomocy skojarzeniowej muzyki na samodzielną pracę.

Po przesłuchiwaniu poprzedniej strony A, ta strona pozwala na szybsze niż dotychczas kojarzenie, szybsze zapamiętywanie i naturalny samoistny relaks. Zalecam słuchania tej strony tak długo jak tego tylko zapragniemy.
Życzę przyjemnej podróży, relaksu oraz zdobywana wiedzy prowadzącej do realizacji marzeń.
Kaseta " Własne ja " ma za zadanie ukazać słuchaczowi skarb, jaki jest w jego posiadaniu. Skarb, o którym często nie ma pojęcia, o którym niewiele wie. Skarb ten ukryty głęboko w nim samym pragnie być w użyciu, zawsze chce służyć właścicielowi. Ludzie często mówią, że potrzebują dużo pieniędzy, dobrego zdrowia, radości, nie zdając sobie sprawy,że mają już to wszystko razem wzięte. Te potrzebne do normalnej egzystencji atrybuty szczęścia ukryte są w ludzkim umyśle.
Kaseta " Własne ja " odkrywa drogę prowadzącą do wnętrza umysłu, otwiera drzwi wyobraźni i pozwala wędrować w spełnienie, w realizację w doskonałość.

Strona A przy pomocy słów, tekstu, łatwo pomaga odkryć w sobie, zobaczyć oczami wyobraźni własne prawdziwe JA, a później pracować z nim dla swojego dobra i polepszenia bytu.
Tę stronę kasety zalecam słuchać dwa razy w tygodniu przez okres dwóch miesięcy.

Strona B dzięki podkładowi muzycznemu ze strony A w łagodny, przyjemny sposób pozwala na samodzielną pracę być może już we wnętrzu własnego umysłu.

Nagrałam te kasety z myślą o szczęściu Twoim drogi słuchaczu, czego teraz z głębi serca życzę.

 
    O mnie | Szkolenia | Muzyka | Książki | Prasa | Telewizja | Kontakt © 2008-2012, Ewa Kulejewska